اطلاعات كلي محصولات ماشین سازی آذر تلاش به همراه گالری تصاویر - گالری ویدیوها را در معرض ديد عموم قرار داده شده است تا بازديدكنندگان گرامی بتوانند اطلاعات درستی در خصوص ماشين آلات مورد نظرشان را كسب كنند و به راحتي با ساير محصولات مشابه مقايسه نمايند تا بهترين تصميم را اتخاذ نمايند اما اينكه شرايط ما در فروش كالا و ارايه خدمات چگونه خواهد بود لطفا" قبل از تماس با ما موارد زير ما مطالعه فرمايید:

سفارش کالا و خدمات

 • فروش كالاي موجود نقدي و تحويل كالا در همان روز واريزي وجه انجام ميشود.
 • قیمت محصولات بر اساس نوع مرغوب و نامرغوب قابل تغییر خواهد بود.
 • محصولات ما با کیفیت مرغوب ساخته میشوند اما کیفیت نامرغوب جهت کاهش قیمت فقط به سفارش مشتری ساخته خواهد شد.
 • سفارش ساخت با دريافت 10 درصد مبلغ انجام ميشود و مابقي قبل از تحويل كالا دريافت خواهد شد.
 • عقد قرار داد با واحدهاي دولتي و شركت هاي وابسته به دولت جمهوري اسلامي ايران با ضمانت نامه بانكي انجام ميشود.
 • مراحل تست اولیه تمامی دستگاههاي ما قبل از بارگیری در حضور خریدار انجام می شود و پس اینکه رضایت کیفیت کالا از طرف خریدار تایید شد تحویل کالا انجام میشود.
 • ارسال کالا به همه نقاط ایران و سایر کشورها انجام میشود اما هزینه باربری به عهده خریدار خواهد بود.

 شرايط خدمات گارانتي محصولات

 • تمامی محصولات ما دارای گارانتی یکساله می باشند و تا پایان دوره گارانتی ارایه خدمات و تعمیرات و تعویض رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای خریدار ندارد.
 • خریداران محصولات ما لازم است قبل از راه اندازی با ما تماس حاصل نمایند تا آموزشهای اولیه همراه با راه اندازی ارایه گردد تا کالا مشمول گارانتی شود.
 • خدمات پس از فروش محصولات ما توسط نمایندگی های آموزش دیده در کشورهای مختلف به صورت رایگان ارایه می شود.
 • بعد از اتمام دوره گارانتی کالا خدمات کلیه محصولات کارمزدی انجام می شود.
 • ارایه خدمات پس از فروش محصولات ما در اسرع وقت انجام می شود تا وقفه ای در کار واحدهای تولیدی پیش نیاید.

خدمات مشاوره ایی در جهت راه اندازی کسب و کار

ماشین سازی آذر تلاش به هیچ عنوان سایت بازاریابی نیست که بخواهد برای فروش از شگردهای بازاریابی استفاده نمایید و یا مطالب غیر واقعی در جهت بزرگنمایی ویژگیهای محصولات منتشر نماید بلکه ماشین آلات ارایه شده حاصل سالها تلاش و تجربه بوده به همین دلیل خدمات مشاوره ایی ما در جهت راه اندازی کسب و کار کاملاً تخصصی و رایگان ارایه میگردد.

 • لطفاً سوالات مربوط به قیمت/ کیفیت/ ظرفیت/ مشاوره و راه اندازی کارگاههای تولیدی مربوط به ماشین آلات ما را به شماره تلگرام ما ارسال کنید.
 • لطفاً سوالات مربوط به چگونگی تحویل کالا / چگونگی تست کالا قبل از تحویل/ را به شماره تلگرام ما ارسال کنید.
 • لطفاً سوالات مربوط به چگونگی تشخیص مشکلات احتمالی ماشین آلات دست دوم (روغن کشی - نئوپان سازی - پلت پرس - صابون سازی) به شماره تلگرام ما ارسال کنید.
 • لطفاً سوالات تخصصی مربوط به (سپراتورهای سانترفیوژ خامه گیر - سپراتورهای دیکانتر تصفیه - تصفیه روغن و مایعات - پرس روغن کشی سرد و گرم - راه اندازی نئوپان سازی - نوع پلت پرس با بخار و بدون بخار - نوع پلت پرس خوراک دام یا کود مرغی - صابون سازی) به شماره تلکرام ما ارسال کنید.
 • ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

تصورات نادرست برخی سایتهای بازاریاب در راه اندازی کسب و کار

برخی سایتهای بازاریاب تصور نادرستی از نرخ کلیک کلمات کلیدی دارند تصور می کنند که در صفحه اول گوگل بودن یعنی فروش بیشتر - سود بیشتر - در مدت زمان کمتر را میتوان با سئو کاذب با مطالب نادرست کسب کرد در حالیکه  اینطور نیست چون بنده بعنوان کنترل کننده مطالب سایت خودم لازم میدانم برخی کلمات کلیدی را 10 بار در روز جستجو کنم تا نتیجه رتبه را در گوگل بررسی کنم لذا نرخ کلیک کلمات کلیدی نمیتواند دلیل بر جوینده زیاد کالا باشد.

برخی سایتهای بازاریاب که تبحر زیادی در علم و دانش کامپیوتری دارند تصور می کنند با اتکاء به نرخ کلیک کلمات کلیدی میتوانند کاری انجام دهند که برای دیگران امکانپذیر نیست مانند ارسال پیامک تلفنی انبوه - ارسال ایمیل انبوه حاوی آگهی - انتخاب منطقه جغرافیای خاص تا بتوانند فروش بیشتر - سود بیشتر- مدت زمان کمتر را حاصل کنند در حالیکه چنین تصورات نادرست نتیجه ایی جز هدر دادن وقت و سرمایه نیست.

برخی کپی سازان همانند برخی سایتهای بازاریاب تصور نادرستی از قطعه سازی دارند مانند: تولید بیشتر - فروش بیشتر - سود بیشتر - ماندگاری تضمین شده در قطعه سازی انبوه - هدفی است که اکثر کپی سازان دارند برای این قیبل کپی سازان هیچ اهمیتی در شناخت کالای هدف - کارایی کالای هدف - بعضاً موارد استفاده کالای هدف اصلاً مهم نیست به همین دلیل سایتهای بازاریاب پر شده از ماشین آلات معیوب با قیمت ارزان که جز به هدر دادن سرمایه خریدار هیچ نتیجه ایی ندارد.

اما برخی بازاریاب ها واقعاً بسیار هوشمندانه در تبلیغات تصمیم میگیرند علاوه بر توجه به نرخ کلیک کلمات کلیدی تنها با یک مشاوره رایگان و بیان آنچه در ذهن خود دارند میتوانند نتیجه قابل قبولی را حاصل کنند لذا با یک مشاوره رایگان و با تبادل افکار (صنعتگر و بازاریاب) بهترین مسیر ممکن در راه اندازی کسب و کار را میتوانند انتخاب کنند.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش و خدمات تماس حاصل فرمایید.

 

X

Right Click

No right click